О нас

slider image slider-image slider image slider image

Працюємо з 2010 року

Багатий досвід побудови дротових мереж за технологією Ethernet і GEPON

Більш ніж 10000 клієнтів

Нам довіряють!

Підключаємо приватні та багатоповерхові будинки

В зоні покриття мережі

Телефонуйте +38 (050) 3939739, +38 (096) 9393739, +38 (093) 9393739 та підключайтесь!

з 9:00 до 21:00

Ласкаво просимо на Наш сайт

З 2010 року ми здійснюємо діяльність у районі станції «Основа», населених пунктів Жихор, Пилипівка, Лідне, Гути, районі Баварія та ін. У нас багатий досвід побудови дротових мереж за технологією Ethernet і GEPON. З 2013 року будували мережу за технологією «оптика в дім» в районі Пісків та ЗД станції «Верещаківка». З 2014 року перейшли на технологію GEPON.

Наша мета - надати доступ до мережі ІНТЕРНЕТ всім, хто проживає в зоні покриття мережі та зробити максимально простою і якісною послугу доступу до мережі Інтернет.

До відома

Про технологію GEPON

Технологія GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Network) є одним із різновидів технологій пасивних оптичних мереж PON і одним з найсучасніших варіантів побудови мереж зв’язку, що забезпечують високу швидкість передачі інформації (до 1,2 Гбіт/с). Основною перевагою технології GEPON є можливість оптимально використовувати волоконно-оптичний ресурс кабелю. Наприклад, для підключення 64 абонентів в радіусі 20 км достатньо задіяти всього один волоконно-оптичний сегмент. Основні переваги GEPON:


  • Використання стандартних механізмів 802.3ah, що в перспективі дозволить значно знизити вартість обладнання;
  • Підвищення швидкості передачі до 1 Гбіт/c в обидва боки та надання більш широкосмугових послуг;
  • Забезпечення QoS за допомогою механізмів 802.1p/TOS. Можливе використання жорстих механізмів пріоритезації трафіку за допомогою восьми виділених черг для кожного типу трафіку. Вказані механізми дозволяють надавати такі послуги як VoIP або VoD з гарантією якості; можливість підключення 64 абонентських пристроїв на гілку PON Та ефективне використання оптичного волокна;
  • Повна підтримка DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) — механізму динамічного перерозподілу смуги пропускання відповідно до запитів абонентів і наявності вільної смуги в дереві PON. Так абоненти, яким надається гарантована смуга пропускання для передачі даних, наприклад, 1Мб/с можуть отримати реальну швидкість до 1Гб/с, якщо смуга дерева PON залишається частково невикористаною (аналогічно з UBR трафіком в ATM);
  • Підтримка передачі потокового відео (IGMP Snooping);
  • Простота установки та обслуговування.

ONU (абр. від англ. Optical Network Unit) - оптична мережева одиниця. Фактично це - активна частина PON, розташована з боку абонента. Являє собою світч VLAN з одним оптичним гігабітним PON портом і декількома (в залежності від моделі) мідними портами 100Mбіт/с або 1Гбіт/с (в залежності від моделі). А також ви нарешті позбавитеся проблем з перебоями під час різних погодних умов, які могли мати при комунікації кабелем (вита пара).

Технологія GEPON успішно застосовується сьогодні для створення якісних оптичних каналів зв’язку. Особливою актуальністю ця система користується в тому випадку, коли відсутня можливість прокладання великої кількості кабелю і монтажу великої кількості обладнання. Безсумнівно, ця технологія є однією з найкращих перш за все тому, що легко трансформується під потреби певного замовника у співвідношенні з низькою вартістю обладнання. Обираючи GEPON, ви забезпечуєте високий стандарт безпеки та всі необхідні надійні системи керування мережами вашої компанії.