You TV

Телебачення від сервісу «youtv»

До Вашої уваги пропонується сервіс IP-телебачення «youtv», що забезпечить зручний перегляд разноманітних телеканалів на будь-яких пристроях за умови підключення до мережі «Інтернет».

 

Первинна реєстрація та подальше керування акаунтом здійснюється через мобільний додаток. Веб-версія на сайті дає можливість переглядати лише безкоштовні канали.

 

З цим сервісом у Вас є змога:

- Переглядати ТВ на телевізорах, Android та iOS пристроях;

- Отримати доступ до понад 240 популярних телеканалів;

- Вибрати максимально цікавий пакет телеканалів;

- Використовувати одну підписку відразу на 5 пристроїв;

- Користуватися послугою зі зручним інтерфейсом та навігацією, можливістю швидкого перемикання каналів;

- Миттєво та зручно сплачувати за обраний пакет;

- Переглядати телебачення на ваших мобільних пристроях, використовуючи одну авторизацію як в межах однієї мережі, так і поза нею.

 

Користування на мобільних пристроях на базі Android та iOS

Android додаток

 

ВСТАНОВИТИ

 

iOS додаток

 

ВСТАНОВИТИ

 

Телевізор

Для перегляду телеканалів на телевізорі, youtv пропонує Android TV - телевізійну версію додатку. Цей додаток доступний для телевізорів на базі ОС Android та звичайних телевізорів з використанням мультимедійних Smart-TB приставок. Для завантаження на Smart-телевізори на базі ОС Android потрібно завантажити додаток з бібліотеки Google Play.
При використанні приставки необхідно зайти в налаштування та завантажити цей додаток з бібліотеки. Якщо у Вас немає створеного акаунта, після завантаження додатку потрібно пройти реєстрацію на мобільному пристрої. Якщо акаунт уже було попередньо створено, його можна використовувати для авторизації.

 

Android TV додаток

 

ВСТАНОВИТИ

 

Комп'ютер

Для перегляду телеканалів на комп'ютері існує web-версія, для користування якою немає потреби встановлювати додаток. Потрібно лише перейти за посиланням https://youtv.com.ua/.