Hmara TV

Телебачення від сервісу «Hmara.TV»

«Hmara.TV» — офіційний телевізійний оператор України.

Для нових користувачів надається 14 днів безкоштовного перегляду всіх каналів. А для наших абонентів, які ще не користуються сервісом «Hmara.TV», діє унікальна пропозиція на безкоштовний доступ до ВСІХ пакетів сервісу протягом 30 днів за допомогою промо-коду, додатково пропонується можливість підписки на 6 міс. зі знижкою 50%!*  

 

* Для отримання деталей звертайтеся до служби технічної підтримки.

 

Сервіс IP-телебачення від «Hmara.TV» пропонує до перегляду різноманітні ТВ-канали та доступ до бібліотеки, що містить фільми, серіали і мультфільми на різних пристроях (телефони, планшети, комп'ютери, телевізори з функцією Smart). Каталог ресурсу нараховує більш ніж 10 000 відео: 5000 художні фільми та серіали, понад 1500 мультфільмів. Відеоресурс з підтримкою мультиекранності доступний на всіх платформах на базі Android, Windows, на телевізорах з функцією Smart, медіаприставках та в розповсюджених мультимедійних плеєрах (в тому числі за допомогою плейлисту в Особистому кабінеті користувача «Hmara.TV». Серед інших також доступні наступні функції:


Перемотка відео, ТВ-пауза і архів телепередач до 7 днів;
Мультискрін з єдиною підпискою, що охоплює до 5 пристроїв;
HD якість — більш ніж 50+ каналів в високій якості перегляду;
Жодної реклами під час перегляду улюблених ТВ-ресурсів;
Перегляд телеканалів навіть поза межами домашнього інтернету (можна використовувати також мережу 3G та 4G);

 

 

 

Для перегляду телеканалів на фільмів з мобільних пристроїв (телефони, планшети) на базі Android, завантажуйте додаток Hmara.TV з GooglePlay.

 

ВСТАНОВИТИ

 

Для перегляду телеканалів на телевізорі завантажуйте додаток Hmara.TV зофіційного маркету на Вашому телевізорі.

 

ВСТАНОВИТИ

 

Для перегляду телеканалів та фільмів на комп'ютері використовуйте веб-версію без завантаження додаткових програм. Для онлайн-перегляду переходьте за посиланням нижче:

 

ПЕРЕЙТИ